Тут зібрані самі поширені питання клієнтів та відповіді на них.

Якщо Ви не знайшли відповіді на своє питання, будь-ласка зв’яжіться з нами за телефоном +38 (067) 557 7677 , +38 (097) 966 1803 або через Форму контактів

Скільки коштує створити сайт

Питання «скільки коштує сайт» аналогічний питання «скільки коштує машина». Яка машина вам потрібна – возити картоплю, їздити по бездоріжжю, ганяти по місту, їздити з родиною? Запорожець, Делика, Джип, Феррарі, а може Ікарус? З люком і кондиціонером? Автомат чи механіка?

Відповісти на питання «скільки коштує сайт» ми зможемо тільки після грунтовної бесіди і розуміння, який саме сайт буде потрібно для того, щоб поліпшити ваш бізнес.

Якщо вас цікавить, з чого складається вартість сайту, відповімо: близько місяця злагодженої роботи хороших фахівців – керівника проекту, дизайнера (і часто не одного), верстальника, програміста, редактора / копірайтера, контент-менеджера і можливо ще кількох людей (фотографа, аніматора , ілюстратора і т.д.). Це недешево, але в кінцевому рахунку вигідно.

Дуже багато компаній охоче викладають тисячі доларів на зовнішню рекламу, поліграфію та сувенірну продукцію, при цьому не можуть навіть подумати про те, що сайт грає не менш важливу роль у побудові успішного бізнесу. Як наслідок, дивляться не на те, який прибуток зможе принести сайт, і хто найкраще вирішить їх завдання, а елементарно вибирають там, де дешевше.

Повірте, хороший сайт здатний дати вашому бізнесу більше ніж ви думаєте і швидко окупає себе. Поганий може коштувати істотно дешевше, але в кінцевому рахунку обернеться втраченими клієнтами і недоотриманими прибутками.

Хороший сайт – це в першу чергу інформаційний центр, що працює 24 години на добу і здатний розповісти клієнтам про переваги ваших продуктів або послуг. Розповісти набагато більше і зрозуміліше, ніж багато ваших співробітники. Про те, що ще може дати вам хороший сайт, ми напишемо незабаром.?

Чи надаються знижки?

Знижки та різні бонуси можуть бути надані:

науковим, освітнім і культурним некомерційним організаціям;
при збільшенні строків здачі проектів;
при другому замовленні послуг або якщо Ви приводите нового клієнта.

Скільки часу буде потрібно для створення сайту?

Орієнтовні терміни можна подивитися в пакетах послуг на створення сайтів. З досвіду можемо сказати, що процес розробки сайту займає від 2 до 12 тижнів залежно від обсягу робіт. У той же час варто відзначити, що основний час в розробці сайту займає процес узгодження окремих етапів із замовником. Особливо процес затягується, якщо замовник не оперативно відповідає на запити розробників.

Чому у вас такі низькі ціни?

Ми завжди будемо раді, якщо Ви заплатите більше.

Чому у вас так дорого?

 Тому що у нас працюють професіонали. Їх не влаштовують низькі зарплати. Вони не вміють працювати неякісно. Ми працюємо на кінцевий результат, а не на кількість варіантів дизайну або верстаючих сторінок. Ми даємо довічну гарантію на виконані нами роботи.

Скільки коштує обслуговування сайту?

 Від 250 гривнів на місяць. Вартість обслуговування сайту або ж щомісячних витрат складається з вартості послуг хостингу + вартість оновлення інформації на сайті. Вартість оновлення інформації на сайті залежить від обсягу оновлення. Найбільш поширеною в нашій практиці є ставка від 300 до 800 грн на місяць. Або ж інформація змінюється раз чи два на рік, тоді вигідніше платити не помісячно, а, безпосередньо, за разове оновлення.

Скільки коштує реклама і просування сайту?

 Дешевше, ніж на телебаченні, радіо, в друкованій продукції. В інтернеті є можливість показувати рекламу виключно Вашої цільової аудиторії. Можна задати регіон, в якому буде показуватися реклама, наприклад, м. Київ. Можна вибрати час показу, наприклад, з 10:00 до 19:00 по буднях. Можна задати список пошукових запитів для реклами на Яндекс, Рамблер, Google, Mail.ru і т.д. Звертайтеся до нас і ми підберемо Вам найбільш підходящий варіант і відповімо на всі Ваші запитання.

Навіщо рекламувати сайт, може зайнятися його просуванням в пошукових системах?

 Наші сайти зроблені грамотно, на рівні технологічного циклу вже закладені критерії грамотної індексації сайту пошуковими машинами. Що стосується просування, то за різні чорні методи Ваш сайт можуть просто виключити з пошукової системи, тоді Ваш сайт взагалі ніхто ніколи більше не знайде.

Тепер ще деякі аргументи:

Вам ніхто не гарантує результат. Гроші вперед візьмуть все.
Вам ніхто не гарантує скільки часу Ваш сайт протримається в перших позиціях. Потім там з’явиться сайт Ваших конкурентів. А Ваш зникне.
Ви не можете прогнозувати і розрахувати середню вартість цільового відвідувача.
Якщо навіть Ваш сайт і буде за певним ключовим словом на першій позиції, то існує ще багато інших запитів синонімів.
Ви не зможете оперативно змінити ключові слова запиту, текст, який там буде вискакувати, і гіперпосилання

У разі проведення планової рекламної кампанії:

Ви маєте медіаплан і чітко розумієте за що платите.
На підставі медіаплану можна скласти прогноз мінімальної ефективності.
В будь-який момент можна змінити слова запитів, гіперпосилання, текст оголошення або баннер. Банери рекламної кампанії постійно удосконалюються. Ви залишаєте найбільш ефективні. Неефективні замінюються на нові.
Отримуєте гарантований результат.

Середня вартість кліка зараз близько 50 центів. Якщо конкурентів у Вас мало, то ця вартість буде набагато меншою.

Скільки людей бере участь в процесі розробки сайту?

 Над створенням сайту працює не одна людина. Зазвичай, над проектом працюють: менеджер, дизайнер, верстальник, програміст і тестувальник.

Із самого початку проекту з вами працює менеджер проектів (project manager). Він складає технічне завдання, веде переговори з клієнтом в офісі або спілкується за допомогою електронної пошти чи телефону, узгоджує всі неточності та слідкує за виконанням робіт і дотриманням термінів.

Дизайнер створює концепт майбутнього дизайну, обговорює його з менеджером. На цьому етапі визначається складність (та можливість) верстки, зручність користування майбутнім сайтом. Далі малюється остаточний варіант, який узгоджується з клієнтом.

Після затвердження дизайну, до роботи приступає верстальник. Він перетворює малюнок на зрозумілий та необхідний для браузера код. Коли верстальник виконав свою частину роботи, до проекту підключаються програмісти. Вони «оживляють» сайт — роблять його динамічним. Також програмісти додають всі необхідні модулі, створюють нові, займаються налаштуваннями — по суті, виконують найбільш громіздку частину всієї роботи.

Далі розпочинає роботу тестувальник (QA, Quality Assurance). Він переконується, що всі кнопки натискаються, всі переходи по сайту вірні, наповняє сайт попередньою інформацією. Та взагалі — що сайт працює згідно технічного завдання.

Реєструєте ви доменні імена?

 Так, реєструємо. Ми є офіційним партнером Hostpro

Скільки пропонується варіантів дизайну?

 Як правило, розробляється один макет, який потім допрацьовується. Макет розробляється на основі брифу, який є завданням на дизайн. Вартість розробки ексклюзивного макета у нас невелика. Компанії, які пропонують за ту ж суму розробку 3х варіантів макетів, створюють дані макети дизайну на основі шаблонів дизайну. Шаблонний дизайн сайту не коштує майже нічого. Приїжджайте до нас в офіс і ми покажемо вам тисячі шаблонів, а не 3 варіанти. За бажанням Замовника та за додаткову плату ми можемо розробити кілька варіантів макетів дизайну. Але практика показує, що краще – ворог хорошого. Замовник отримує кілька варіантів, не може вибрати, починає компонувати. Результат не ідеальний.

Чи зможемо ми самостійно оновлювати інформацію на сайті?

 Так, зможете.

Скільки поштових скриньок нам зроблять?

Стільки, скільки буде потрібно.

Чи буде наш сайт на перших сторінках пошукових машин: Яндекс, Google, Bing, Rambler?

 Можливо, але 100% гарантії ніхто не дасть. Якщо конкурентів немає в Інтернет, то ймовірність висока. Якщо конкуренти вже є, то, вибачте, гарне місце вже зайняли. Тим не менш, це не означає, що немає ніяких шансів. За окремі гроші ми надаємо послуги з реклами та просування сайтів.

Скільки по часу займає розробка сайту (терміни)?

 Однозначно сказати неможливо, адже все залежить від самого проекту. Точні терміни будуть наведені тільки в договорі, після затвердження технічного завдання на розробку сайту.

Найкоротший строк, за який нами було створено сайт — 3 дні. Найдовший — більше року. З чим це пов’язано? Перший сайт був статичний, містив 4 сторінки, вся інформація на ньому була представлена клієнтом, одразу сподобався дизайн. Другий сайт розроблявся не повільно, а поступово. Після закінчення запланованої частини, було одразу прийняте рішення по розвиненню проекту та його вдосконаленню. По суті, робота не припинилась — на сайті з’являються нові можливості, дописуються нові модулі для ще більш зручного управління порталом.

Також, дуже часто трапляються ситуації, коли сам клієнт затримує подальшу розробку. Починається зі слів “Я завтра пришлю вам всі тексти”, а через місяць можна почути “Я був у відпустці, думав ви вже зробили” або “Мій помічник мав відправити вам. Мабуть, забув”.
Звичайно, в таких випадках, ми, по можливості, намагаємося нагадувати клієнтам, що вони тягнуть не тільки наш час, але й свій.

Приблизні терміни розробки типових сайтів наведені на сторінці з ціновими пропозиціями.

Які гарантії, що робота буде виконана в повному обсязі? Чи укладаєте ви договір?

 Так, з усіма без виключення клієнтами ми укладаємо письмовий договір, в якому обумовлюються точна вартість та терміни виконання робіт. Невід’ємною частиною договору є технічне завдання (ТЗ) на розробку.