Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, donec odio. Quisque volutpat mattis eros.

Система управління сайтом (CMS)

cmsСистема керування вмістом сайту або CMS – це ядро вашого інтернет-ресурсу, його “движок”. Завдяки використанню CMS, ви отримуєте можливість вільно керувати інформацією на вашому сайті: – Легко і швидко змінювати тексти; – Завантажувати нові зображення і фотографії; – Створювати та видаляти сторінки і розділи; – Розміщувати новини та акції; – Розміщувати прайс-листи та іншу інформацію для закачування. І все це можна робити без спеціальних навичок і спеціального навчання. Будь-яка людина, хоч раз працював в текстовому редакторі, з легкістю освоїть роботу з нашою системою управління.

Які основні переваги даної системи управління?

Простота – Ви можете виконувати операції з сайтом дуже швидко і без спеціальних навичок. Що б вам не було потрібно, це вирішується в два кліка.

Функціональність – Система управління дає можливість ефективно вирішувати будь-які завдання, що вимагаються від сайту. Вона не прив’язана до конкретних технологій, тобто на ній легко будувати як управляємою flash-сайти, так і HTML-ресури. CMS не накладає обмежень на функціональність вашого ресурсу.
Гнучкість – Система управління гнучко перебудовується під кожен проект за рахунок використання модульної структури. Завдяки цьому ви завжди отримуєте індивідуальну CMS саме під ваш сайт.

Висока швидкість роботи – Система управління не виконує зайвих дій, а тому працює максимально швидко. CMS призначена для сайтів з високою відвідуваністю і сайтів на просуванні, де швидкість відгуку є одним з найважливіших параметрів.

Захист даних – Система управління захищає ваші дані. Якщо ви випадково видалите яку-небудь сторінку або так чи інакше втратите важливу інформацію, її можна буде легко відновити.

Які завдання вирішує CMS?

  • Дозволяє створювати будь-яку кількість розділів і підрозділів будь-якого рівня вкладеності;
  • Автоматично будує меню і карту сайту на основі структури;
  • Дозволяє легко модифіковані текст на сторінці;
  • Дає доступ до прямого редагування HTML-коду для фахівців;
  • Дозволяє управляти списками, стилями шрифту, накресленням і масою інших параметрів, тобто надає всі можливості сучасних текстових редакторів;
  • Підтримує імпорт з MS Word та аналогічних редакторів;
  • Автоматично оптимізує графіком для розміщення на сайті;
  • Дозволяє редагувати META-теги і title сторінки;
  • Дає можливість робити заголовок сторінки в навігації відмінним від її title;
  • Підключати додаткові модулі для різних сторінок сайту.

 

Які модулі є в системі?