Понад 10 років компанія Вебсайт надає послуги у галузі веб-дизайну та створення сайтів, виготовлення і просування сайтів, веб-дизайн, контекстної реклами, а також консультаційного супроводу вебсайтів. Багаторічний досвід роботи та абсолютне розуміння ринку інтернет-технологій допомагають нам пропонувати дієві та практичні рішення. Основна наша спеціалізація – це виготовлення сайтів, просування і подальше обслуговування інтернет-проектів. В результаті ми виконуємо всі вимоги замовника з технічної точки зору і сприяємо подальшому розвитку проекту. Такий підхід до веб-дизайну, виготовлення сайтів і їх просування робить ефективність бізнесу в мережі інтернет на порядок вище. Ми надаємо послуги:

Створення сайтів

websait_creating

Розробка сайтів – це послуга по створенню інтернет сайту під ключ. Замовляючи розробку сайту , клієнтові необхідно бути готовим взяти участь у процесі створення сайту . Тому що неможливо створити по-справжньому якісний і ефективний сайт для клієнта без його участі. Компанія Вебсайт із задоволенням пропонує послугу створення сайту під ключ всім бажаючим стати власниками ефектного сайту.

Button

Оптимізація сайтів

websait_optimization

Оптимізація сайту – складова частина просування й розкручування сайту. Мета оптимізації сайту – досягти високої релевантності сторінок сайту за важливими для даного бізнесу ключовими запитами у пошукових системах. Тобто досягти високої відвідуваності і, як наслідок, досягти комерційного успіху сайту.

Button

Супровід сайту

websait_site_support

Замовляючи супровід сайту в студії Вебсайт, ви можете бути впевнені, що роботи будуть виконані бездоганно і точно в строк. Адже ви довіряєте роботу професіоналам!Ми знаємо, що необхідно зробити для того, щоб відвідувачі вашого сайту бачили перед собою професійний, корисний та актуальний ресурс, не викликає сумнівів у достовірності і якості представленої на ньому інформації.

Button

Пошукове просування сайту

websait_seo

Пошукове просування – це виведення сайту на перші місця у видачі пошукових систем. Суть дуже проста: користувач шукає дані про ваш бізнес – і відразу ж бачить посилання на ваш сайт. На практиці це означає величезний приплив зацікавлених у вашій пропозиції відвідувачів.

Button

Система управління сайтом (CMS)

websait_cms

Система керування вмістом сайту або CMS – це ядро вашого інтернет-ресурсу, його “движок”. Завдяки використанню CMS, ви отримуєте можливість вільно керувати інформацією на вашому сайті: – Легко і швидко змінювати тексти; – Завантажувати нові зображення і фотографії; – Створювати та видаляти сторінки і розділи; – Розміщувати новини та акції; – Розміщувати прайс-листи та іншу інформацію для закачування.

Button

Розкрутка сайтів в Києві!!!

websait_kiev_pro

Розкрутка сайтів в Києві (оптимізація і просування сайту) – це комплекс робіт спрямований на поліпшення видимості сайту замовника пошуковими системами.Ми пропонуємо послуги з просування сайтів в топ 10 пошукових систем Google, Yandex, Rambler за затвердженими пошуковим запитам. Ціна на послугу просування сайту визначається в залежності від конкуренції за конкретним запитом в тематиці сайту.

Button

Хостинг та реєстрація доменів

websait_hosting

При створенні сайту завжди постає питання де розмістити готовий сайт. Якщо Ви плануєте створити сайт-візитку або невеликий сайт (не більше сотні документів) з невисокою відвідуваністю (до 50 осіб на день), то Ви цілком можете задовольнятися віртуальним хостингом, але якщо Ваш сайт (інтернет-каталог, магазин, портал.

Button

Реклама в соціальних мережах

websait_social_media

Оптимізація для соціальних мереж (Social Media Optimization) – це зміна сайту таким чином, щоб мотивувати користувачів соціальних мереж посилатися на сайт та цитувати його матеріали. У компанії Вебсайт існують унікальні методики підвищення цитування сайту в соціальних мережах та блогосфері.

Button

Послуги фото-відео-зйомки

websait_photo

Дуже часто буває так що для створення сайту нашим клієнтам потрібно провести фотозйомку продукції для каталогу інтернет-магазину, або страви для меню ресторану, або представити у всій красі інтер’єр кафе відвідувачам сайту. Тепер завдяки послугам фотозйомки і відеозйомки нашим клієнтам не обов’язково шукати сторонніх виконавців, що б створений сайт мав унікальні і якісні фотографії, або відео.

Button

Виконавши замовлення, ми не залишаємо клієнта наодинці з тими проблемами, які можуть виникнути при подальшій роботі з сайтом.