Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, donec odio. Quisque volutpat mattis eros.

Створення сайтів

Керівництво будь-якої сучасної компанії добре розуміє, що сайт їй просто необхідний. Ресурс в інтернеті давно не є показником «крутості» або «просунутості» компанії, а являє собою важливий бізнес-інструмент, який допомагає ефективно обслуговувати клієнтів, отримуючи при цьому додатковий прибуток. Але, як і будь-який інструмент, сайт повинен бути створений і заточений під цілком конкретну мету будь-якого бізнесу: отримання прибутку. І якщо Ви солідарні з цим висловлюванням, то чому ж Ваш сайт (якщо, звичайно, він у Вас є) продовжує залишатися незручним, громіздким і застарілим? Може, Ви сумніваєтеся в тому, що створення сайту здатне принести додатковий прибуток? Так озирніться! Ви побачите, що існує маса компаній, які отримують більшу частину, а іноді й весь прибуток саме від ресурсу, розміщеного в інтернеті. Якби це було невигідно, хіба існувало б така кількість, наприклад, інтернет-магазинів?

Так що ж заважає Вам отримати в своє розпорядження безвідмовного менеджера, здатного працювати сім днів на тиждень, 24 години на добу, не вимагаючи премій і підвищення зарплати? Може, Вам здається, що створення сайту занадто дороге задоволення? Зовсім ні! Сьогоднішні технології дозволяють створювати сайти вельми доступні за ціною, що ніяк не відбивається на їхній якості і функціональних можливостях. Можливо, Ваш колега або знайомий вже замовив недорогий сайт, але навряд чи відчув захват, коли виконавець здав йому черговий «шедевр»? А Вам такий сайт і даром не потрібний! Так поцікавтеся, хто працював над створенням ресурсу: професійне інтернет-агентство або син-вундеркінд Вашого друга? Може, варто зробити відповідні висновки?

Іноді буває й так, що немає ні часу, ні сил, розгрібаючи щоденну рутину, займатися ще і розробкою корпоративного сайту. Так сайт якраз і створюється для того, щоб заощадити Ваш час. Управління сайтом можна довірити практично будь-якому фахівцеві фірми, що має базові навики роботи з офісними програмами. Далі процес буде протікати майже в автоматичному режимі: залишиться відслідковувати замовлення і дзвінки, що надійшли з сайту.

Сподіваємося, ми переконали Вас у тому, що для розробки сайту не потрібно прикладати надзусиль.

Типи сайтів:

Вартість створення сайту. З чого вона складається?

Якщо за створенням сайту Ви звертаєтеся до нас, то не буде будь-яких прихованих платежів, непрозорих схем розрахунку та інших підводних каменів. Ми укладаємо договір на розробку сайту, в якому враховуються всі Ваші побажання. Стандартна схема виготовлення сайту включає індивідуальний дизайн сайту, панель управління сайтом CMS (WordPress, Joomla Drupal на ваш вибір) – нашу ексклюзивну розробку, яка налаштовується під конкретні потреби кожного клієнта, плюс набір функціональних блоків (новини, статті, фотогалерея і т.д.). Як показує практика, у більшості випадків цього цілком достатньо.