Портал – це, перш за все, один з існуючих видів сайтів. Його головні і відмінні риси – це широка функціональність, а також великий спектр пропонованих послуг і сервісів. Портали, як правило, представляють собою багаторівневу систему взаємодіючих між собою скриптів. Особливе значення варто приділити розробці та реалізації елементів дизайну, з допомогою яких користувач ресурсу здійснює навігацію по порталу. Сукупність подібних програмних рішень називається англомовним словом «юзабіліті», тобто зручність використання. Якщо у випадку з сайтами, що складаються з декількох сторінок, це не так важливо, то зручне і інтуїтивно передбачуване переміщення від одного розділу до іншого в порталах має першорядне значення.

Створення порталу – це відповідальна справа, втілити яку можуть лише справжні професіонали, ким і є співробітники нашої фірми. Наша студія дизайну Вебсайт готова запропонувати цікаві варіанти, як розробки, так і оптимізації сайту в мережі Інтернет. Нашими відмінними рисами є найкоротші терміни виконання поставленого завдання, розумна і конкурентоспроможна ціна, а також високу якість послуг.

Зверніть увагу, що при виборі розробників, як і в усьому іншому, не варто вибирати фірми, спираючись лише на розцінки послуг. Варто лише подумати, чи стануть справжні професіонали своєї справи працювати за копійки, коли їх з руками і ногами готові відірвати інші великі фірми? Відповідь на це питання більш ніж зрозуміла.

Крім цього, потрібно подумати над тим, чи може цілий портал якісно і відповідно до вимог бути створений за 1-2 дня? Будь-який професіонал однозначно відповість: «Ні!» Тільки шахрай або непрофесіонал може створити або, швидше за все, тільки пообіцяти створення якісного і функціонального порталу в такі короткі терміни. Стратегія нашої фірми – це вивчення бізнес-процесів, що відбуваються всередині фірми, і тільки після цього початок роботи над проектом. У цьому випадку ми, спільно з клієнтом, створюємо портал з максимальною віддачею і робимо його не тільки «додатковим джерелом замовлень», а й помічником фірми, який здатний полегшити роботу всередині офісу і частково розвантажити менеджерів (які десяток разів на дню розповідають як проїхати до офісу). У цьому випадку у співробітників офісу буде можливість приділяти більше уваги вже наявним клієнтам, що позитивним чином позначається як на віддачі від клієнтів, так і на загальному враженні про фірму. Відомо, що задоволений клієнт звернеться повторно, і буде рекомендувати вас друзям і знайомим.

Портали умовно можна розділити на такі типи:

  • Тематичні портали для спілкування. Як правило це великі відкриті спільноти однодумців. Наприклад, це може бути портал з того чи іншого виду спорту.
  • Портали-каталоги. Це ресурси, що дають повну інформацію з тієї чи іншої теми, тобто дозволяють зібрати дані в одному місці. Приклад подібного ресурсу – каталог весільних салонів або туристичних фірм.
  • Портали на основі web-сервісу. Це ресурси, що надають послуги, необхідні багатьом учасникам тієї чи іншої сфери. Як приклад можна привести систему тендерів про будівництво.
  • Корпоративні портали. Багатосторінкові, у тому числі мультісайтові, корпоративні ресурси компаній, що дозволяють відвідувачам не тільки отримати інформацію з усіх їхніх послуг, а й використовувати інтерактивні можливості. Приклади: сайти провідних операторів мобільного зв’язку, банків і туристичних агентств. З часто зустрічається функціоналу можна виділити: особистий кабінет, складні системи розрахунку вартості послуг, наявність інтранету.

Створення порталу, як правило, має на увазі досить складну розробку, що зачіпає безліч аспектів від забезпечення швидкодії ресурсу на конкретному обладнанні до агресивних тестів з інформаційної безпеки.

Вартість розробки

Вартість розробки порталу починається від 1700 у.о. і розраховується для кожного проекту індивідуально на основі технічного завдання. Залежно від функціоналу, системи управління, вимог до дизайну і верстці, а також інших параметрів складається бюджет робіт.

Враховуючи солідну вартість подібного роду розробки, портали зазвичай створюються для вирішення конкретних завдань, тобто, як правило, є частиною бізнес-плану з відомою схемою монетизації.

Ми щиро сподіваємося, що Ви оберете правильне рішення.

Button