seo-webПошукова оптимізація і розкрутка сайту (SEO) – це комплекс заходів по значному збільшенню відвідуваності веб-ресурсу потенційними покупцями з популярних пошукових систем Рунета: Яндекс, Google, Rambler, Mail. Цей метод залучення цільових клієнтів у багато разів ефективніше таких традиційних технологій маркетингу, як друкована, зовнішня, телевізійна або радіо реклама. Грамотно організована оптимізація та розкрутка сайтів дозволяє максимально точно потрапляти в потрібну цільову аудиторію з найменшою ціною контакту з потенційним клієнтом.

Потрібний ефект (зростання числа відвідувачів сайту і збільшення числа замовлень) досягається за рахунок планомірного виведення сайту на перші позиції (в «десятку» або ТОП-10) пошуковиків по різним запитам (наприклад, «продаж холодильників», «оренда офісу», « магазин меблів »,« доставка піци »,« замовити просування сайту »). Вводячи той або інший запит в пошуковому рядку, потенційний замовник проявляє інтерес до конкретних товарів або послуг, сподіваючись знайти про них додаткову інформацію, яка допоможе йому прийняти остаточне рішення про покупку. Користувач пошукачів сприймає результати пошуку не як нав’язливу рекламу, а як експертна порада, рекомендацію. Перейшовши за посиланням на сайт продавця, користувач вже готовий до здійснення активних дій: заповнити електронну анкету або форму замовлення, направити запит на корпоративну пошту, зателефонувати в офіс продавця, отримати консультацію, придбати товар або послугу.

Для потрапляння в заповітну «десятку» російських  та українських пошукових систем необхідно пристосувати Ваш сайт до вимог пошукових машин. Довірте вирішення цього завдання професійним оптимізаторам нашої SEO-компанії – і кількість Ваших нових клієнтів, а також обсяги замовлень і продажів багаторазово зростуть.

Основні переваги і вигоди технології пошукової оптимізації та розкрутки сайтів (SEO)

  • Дозволяє якісно охопити більшу частину Вашої цільової аудиторії.
  • На відміну від реклами, не дратує потенційних клієнтів, а викликає їх довіру, сприймається як порада, рекомендація фахівця.
  • Має невелику вартість залучення потенційного клієнта.
  • При відповідній настройці може доносити Ваші комерційні пропозиції до цільової аудиторії з різних географічних сегментів ринку, з різних регіонів країни.
  • Веде цілодобову роботу із залучення на сайт Ваших потенційних покупців і збільшення кількості цільових звернень (дзвінків-заявок).
  • Працює всесезонно, не має яскраво виражених сезонних спадів.
  • Забезпечує довгостроковість досягнутих результатів (збільшення потоку відвідувачів сайту, зростання конверсії відвідувачів сайту в покупців, зростання замовлень).
  • Дозволяє забезпечувати контроль результатів просування в режимі реального часу (наприклад, за допомогою онлайн сервісів статистики).

Вигідна вартість розкрутки сайту

При розкручуванні по найпопулярніших (висококонкурентним) запитам ми пропонуємо нашим клієнтам кілька вигідних, гнучких і прозорих тарифних планів, які дозволять замовникам самим вибрати розмір одержуваних ними знижок. Незалежно від обраного тарифного плану клієнт отримує однаково високу результативність нашої роботи з розкрутки сайту, прозоре ціноутворення, відсутність прихованих платежів, а також всебічну підтримку проекту та якісний сервіс.