Скільки буде коштувати мій сайт? Сформовані на сьогодні ринкові ціни робіт з розробки веб-сайтів коливаються в дуже широких межах. Залежно від престижності компанії-розробника, кількості і якості вже виконаних розробок, кваліфікації виконавців і об’єму робіт початкові витрати на розробку сайту можуть становити від 2 до 5 тисяч у.о. і більше.
Вартість будь-яких робіт, пов’язаних з сайтом, визначається складністю і трудомісткістю тієї частини, яку виконуємо ми. З метою економії замовник може узяти частину робіт на себе. Проте наш досвід показує, що дешевше віддати максимум робіт професіоналам, ніж самому займатися непрофільною справою.

З чого складається вартість мого сайту?

Розробка веб-сайту складається з кількох етапів:

  • Розробка концепції сайту
  • Підготовка технічного завдання
  • Розробка дизайну сайту
  • Розробка програмного забезпечення сайту
  • Верстка та наповнення бази даних сайту

Кожен з етапів важливо реалізувати професійно. Помилки на якому етапі приведуть до створення «збиткового» сайту. Розробка сайту на цьому закінчується.

А що далі?

Далі можливий наступний блок робіт: реклама сайту , а після деякого часу (після того, як стануть ясні позиції сайту в пошукових системах) – кампанія по просуванню сайту .

При плануванні витрат на веб-сайт ми радимо:

• враховувати вартість хостингу – приблизно 100 у.о. на рік;
• витратити 350 у.о. на прописування розробленого сайту в каталозі «Яндекса» на платній основі;
• закласти в бюджет кошти на майбутні роботи по просуванню сайту шляхом пошукової оптимізації та реклами.

Також ви можете переглянути наш прайс лист у розділі Ціни

Ціни на розробку сайтів

Ви даєте ви гарантії на свою роботу?

При розробці сайту або Інтернет-магазину ми приділяємо велику увагу тестуванню проекту. Ми впевнені у високій якості своєї роботи. Тому після здачі сайту в експлуатацію ми надаємо піврічну гарантію на всі наші програмні розробки. Це означає, що якщо ви виявите будь-які помилки в роботі програмних модулів сайту, ми оперативно і абсолютно безкоштовно їх виправимо, за умови, що це відбудеться протягом 6 місяців після завершення робіт по розробці сайту.