photo-3d

Дуже часто буває так що для створення сайту нашим клієнтам потрібно провести фотозйомку продукції для каталогу інтернет-магазину, або страви для меню ресторану, або представити у всій красі інтер’єр кафе відвідувачам сайту. Так само багато клієнтів хочуть розмістити на своїх сайтах барвистий відеоролик розповідають про діяльність їх компанії або рекламують пропоновані ними послуги або продукцію. Саме тому ми, проаналізувавши потреби наших клієнтів, організували послугу з проведення професійної фотозйомки і відеозйомки будь-якого типу.

Тепер завдяки появі послуг фотозйомки і відеозйомки нашим клієнтам не обов’язково шукати сторонніх виконавців, що б створений сайт мав унікальні і якісні фотографії, або відео. Весь додатковий комплекс робіт по створенню унікального фото і відео контенту ми готові взяти на себе.

Створення віртуальних панорам та віртуальних 3d турів

Також компанія Вебсайт – розробляє віртуальні тури та панорами з використанням сучасних технологій. Віртуальні тури і сферичні панорами дозволять Вам не тільки ефектно представити свій бізнес, а й привернути увагу нових клієнтів і партнерів.

Створення 3D панорам і турів дозволить Вам не тільки ефектно представити свій бізнес, а й привернути увагу нових клієнтів і партнерів. Панорамні фото інтер’єрів готелів, ресторанів, фітнес-центрів, автосалонів або виставок – це успішний метод підтримки власної конкурентоспроможності, створення позитивного іміджу своєї компанії у самої широкої аудиторії. Компанія Вебсайт володіє значним досвідом і новітніми технологіями для створення і втілення Ваших проектів.

3D панорама

Створення віртуальних панорам – це спосіб демонстрації будь-якого простору за допомогою тривимірних зображень.

Віртуальні панорами – потужний маркетинговий інструмент, що дозволяє здивувати існуючих партнерів і клієнтів, а також зацікавити і залучити нових. Готову 3d панораму або віртуальний flash тур можна розмістити на сайт компанії, записати на CD або переслати по електронній пошті.

3D тури

3D тур, або віртуальний тур – це кілька 3d панорам, які з’єднані між собою «активними точками», що дозволяють переміщатися з однієї віртуальної панорами в іншу. Віртуальні тури створюють «ефект присутності» і дають потенційному клієнту більш повне уявлення про Ваші об’єктах і їх інтер’єрах, ніж самі якісні цифрові фото.

Button