У кожного веб-ресурсу існує такий показник як активна аудиторія – користувачі, які регулярно повертаються на сайт і проводять там не менше однієї години на тиждень. Ці люди є кістяком, завдяки якому формується як відвідуваність сайта, так і популярність представленого на його сторінках бренду. Однак існує й інша активна аудиторія, розрахована не для конкретного сайту, а для всього Інтернету. За аналогією це користувачі, які проводять в Інтернеті не менше однієї години на тиждень. Як активну аудиторію Інтернету конвертувати в активну аудиторію Вашого сайту? Ще кілька років тому відповідь на це питання була однозначна – пошукове просування. Дійсно, в процесі пошуку інформації будь-який користувач рано чи пізно прийде в Google або Яндекс і введе в пошуковому рядку потрібну йому фразу. Але пошукове просування впливає тільки на ту частину аудиторії, яка щось шукає. А як бути з іншими потенційними клієнтами?

 Відповідно до досліджень за 2011 рік, не менше 75% користувачів Інтернету зареєстровані в соціальних мережах. Саме там користувачі проявляють найбільшу активність, наприклад, середній користувач мережі «ВКонтакте» витрачає на неї більше 7 годин на місяць. Це дуже велика аудиторія, яку складно залучити традиційними методами.

Коли традиційні методи просування перестають працювати, в справу вступає SMO!

Оптимізація для соціальних мереж (Social Media Optimization) – це зміна сайту таким чином, щоб мотивувати користувачів соціальних мереж посилатися на сайт та цитувати його матеріали. У компанії CASTCOM існують унікальні методики підвищення цитування сайту в соціальних мережах та блогосфері. Ми працюємо на цьому ринку з самого початку і вміємо робити SMO на найвищому рівні.

Скільки б відвідувачів не прийшло на Ваш сайт – це всього лише частка відсотка від загального числа користувачів соціальних мереж. Народна мудрість говорить: “Якщо гора не йде до Магомета, то Магомет іде до гори”. Ідея піти в Social Media була реалізована в концепції просування в соціальних мережах (Social Media Marketing). Основне завдання SMM полягає в рекламі компанії або торгової марки в соціальному середовищі. Існуючі механізми сучасних соцмереж дозволяють зорієнтувати користувачів за географічним, соціальним, поведінковому ознакою, а так само за віком та інтересами. Сукупність цих механізмів дозволяє знаходити в рамках SMM ефективні продають і іміджеві рішення

Компанія Вебсайт спеціалізується на просуванні в соціальних мережах Facebook, ВКонтакте, Одноклассники. Перші результати ви можете побачити вже через місяць.

Переваги реклами в соціальних медіа:

 • таргетинг на конкретну цільову аудиторію;
 • низька вартість кампанії;
 • формування іміджу бренду;
 • варіативність і гнучкість при проведенні кампанії.

Переваги просування в компанії Вебсайт:

 • величезний досвід роботи на ринку SMO і SMM;
 • висококваліфіковані спеціалісти;
 • автоматизація рутинних процесів;
 • короткі терміни – від 30 днів;
 • приємні для замовника ціни.

Замовте рекламу в соціальних медіа і про вас дізнаються мільйони!

Соціальні мережі (Вконтакте, Facebook та інші) швидко стали звичним сервісом для мільйонів людей по всьому світу. Висока відвідуваність і активність користувачів соціальних мереж дозволяють ефективно використовувати дані сервіси для проведення маркетингових кампаній, відкриваючи для брендів неймовірні можливості.

Реклама компанії в соціальних мережах (SMM, SMO) – це порівняно нова, але добре зарекомендувала себе можливість залучення потенційних клієнтів.

Що можуть дати соціальні медіа бізнесу?

 • Поширення бренду і залучення нових клієнтів. Причому зі швидкістю соціальних мереж. Запропонувавши свою сторінку в Facebook своїм 100 друзів, ви точно знаєте, що вони її переглянуть. А якщо сторінка цікава і заслуговує на увагу, то друзі запропонують цю сторінку своїм друзям, друзям друзів і т.д.
 • Контакт з клієнтами та соціалізація бренду. Ваша сторінка в соціальних медіа стає місцем для діалогу з клієнтами, тут можуть задати питання і залишити відгук. Розвинена сторінка компанії з розгорнутими відповідями на запити клієнтів формує у них позитивні емоції та формує більш лояльне ставлення.
 • Додаткове джерело трафіку вашого сайту. На ваш сайт починають приходити відвідувачі з соціальних мереж – Facebook, ВКонтакте, Одноклассники, Twitter.
 • Збільшення продажів. Розгорнута інформація про компанію в соціальних медіа викликає довіру і стимулює збільшення продажів.

Ми пропонуємо:

  • Створення та підтримка соціальних акаунтів компаній. Ми готові створити групи в популярних соціальних мережах, знайти вашу цільову аудиторію, запросити її в групу і ненав’язливо рекламувати Ваші товари чи послуги.
  • Реклама в соціальних мережах. Розміщення контекстної реклами в соціальних мережах приверне велику кількість цільових відвідувачів на Ваш сайт. Чіткий таргетинг, низька вартість, лояльне ставлення користувачів – рекламу побачать ті, кому вона цікава.
  • Соціальний медіа маркетинг (SMM). Ми використовуємо інструменти соціальних медіа, такі як блоги, мікроблоги, чати, форуми, ЖЖ, підкасти і інше для просування сайтів компанії.

Не ігноруйте соціальні медіа – це потужний інструмент просування вашої компанії, який працює не гірше, ніж розкручений сайт. Бронюйте просування в соціальних мережах.