Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit, donec odio. Quisque volutpat mattis eros.

Можливо у Вас є своя компанія і ви бажаєте організувати для неї візитну картку в мережі інтернет, знайти партнерів, організувати торгівлю. Можливо у Вас немає компанії, але є ідея і Ви бажаєте розповісти про неї всьому світу. Та навіть можливо Вам просто набридло користуватися безкоштовними сервісами з сумнівною якістю, і ви хочете мати повну гарантію щодо безвідмовної роботи свого сайту та поштових сервісів. В такому випадку ми можемо Вам допомогти.

З чого ж почати?

Для початку потрібно визначити, що ви бажаєте отримати від мережі інтернет. На відміну від більшості компаній, що надають послуги що до створення сайту, ми даємо Вам можливість не замовляти всі послуги в пакеті, а вибрати те, що потрібно саме Вам.

Домен

Отже якщо ви твердо вирішили «осилитися» в інтернеті, Вам потрібна адреса. Як і в реальному житті, в мережі в кожного користувача є своя адреса, по який його можуть знайти однодумці, друзі, клієнти. Вдалий вибір адреси означає що про Вас дізнаються більше людей, і Ви швидше досягнете своєї мети, Вашим друзям буде зручніше листуватися з Вами, якщо їм доведеться писати просту і зрозумілу адресу, в той час як складна, тяжка в написанні, або не підходяща по смислу адреса навпаки відверне від Вас людей. Ця адреса називається доменим іменем.

Оскільки доменних імен існує велика кількість, вони розділені на групи за призначенням. Ви можете обрати будь-яку групу, або навіть декілька. Ці групи називаються доменами першого рівня, і додаються до назви вашого домена, так само як назва міста в Вашій адресі додаеться до назви вулиці, на якій Ви живете.

Якщо Ви знайшли вільний домен який вам підходить — не тягніть з його реєстрацією. Щодня реєструється багато доменів і не виключено, що цей ж момент хтось інший підбирає собі домен і ви це знайдете вільним одін і той ж домен. У такому разі домен отримає той, хто швидше його оплатить і зареєструє.

Хостинг

Отже Ви вибрали адресу. Якщо Ви хочете мати свій сайт, чи декілька сайтів, потрібно місце де він/вони повинен розміщуватись, адже Ваша адреса повинна на щось вказувати. Саме послуга хостингу і надає можливість отримувати місце на сервері, для розміщення там Вашого сайту.

Ви можете обрати будь-який пакет хостингу. Для персонального сайту швидше за все вистачить 100Мб, для більшості корпоративних сайтів буде достатньо пакета від 250Мб до 500МБ залежно від використовуваної системи управління сайтом. Якщо Вам необхідно мати не один, а кілька сайтів, то вибирайте пакет 1Gb або 3Gb, в цих пакетах Ви зможете розмістити сайтів стільки, скільки захочете. Звичайно ж сумарний обсяг усіх файлів не повинен перевищувати обмежень за обсягом даних (і файлів, і баз даних).

Якщо Вам необхідно розміщувати музику або відео, то Вам знадобиться більше місця. Просто порахуйте, скільки сумарно займають файли, це й буде орієнтиром на вибір хостингового пакету. Якщо Ви неправильно оцінили обсяг даних, які містить Ваш сайт — не хвилюйтесь. Ми заздалегідь попередимо Вас про перевищення ліміту і підкажемо Вам більш відповідний тарифний план (весь цей час сайт буде працювати).

eMail

Якщо Вам потрібно мати свою поштову скриньку, або декілька скриньок, незалежно від того є у Вас сайт чи не має, Ви можете замовити послугу eMail.

За допомогою нашого сервісу Ви зможете і приймати і відправляти пошту (послуга захищеного SMTP-сервера).

Ви можете користуватися як поштовою програмою (Microsoft Outlook, Mozilla Thunderbird, The Bat, …), так і використовувати web-пошту.

Увага!

Також маємо попередити, що наша компанія дотримується етичничних міркувань, щодо контенту розміщеного з нашою допомогою. Якщо вашою метою є розповсюдження неліцензійного програмного забезпечення, порнографічних матеріалів, а також розсилка спаму, ми залишаємо за собою право відмовитись від співпраці з Вами., або додавати блоки рекламного характеру до Вашого контенту 😉

Comments ( 0 )

    Leave A Comment

    Your email address will not be published. Required fields are marked *